×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Jam këtu për të denoncuar një ngjarje të rëndë kriminale! Persona të armatosur në mes të natës kanë kërcënuar me…
Masakra urbane dhe barbaria me ndërtimet nga Rama dhe Veliaj nuk nadlen. Një projekt i ri monstruoz ka startuar. Fare…
Nëpërmjet një video të postuar në Facebook, ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në rrjetet sociale ku duket qartë…
Ja pse Nikolin jaka është në krah të Ramës dhe i kundërvihet protestuesve dhe qytetarëve të varfër të Kukëskit që…
Kryetari i Komisionit të Çështjeve të BE-së në Bundestagun gjerman Gunther Krichbaum ka ngjallur sërish debate në Tiranë pas deklaratës…
Kryeministri Rama shpenzon miliona lekë për luks në zyrën e tij në Kryeministri. Kryemuimnistria ka shpallur një tender për blerje…
Kompania e nipit të deputetit të Partisë Socialiste, Sadri Abazi, ka fituar 13.4 miliardë lekë ose 12.8 milionë dollarë vetëm…
Edhe deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri, ka reaguar me anë të një statusi në rrjetet sociale për atë që…
Një video e publikuar nga ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro ka sjellë dhe reagimin e ashpër të zëvendës kryetarit të…
Sot është Dita Ndërkombëtare e Tokës, por në fakt në Tiranë u “festua” me një shtëllung tymi në ajër, pasi…
Propaganda e kryeministrit Edi Rama nuk ka të ndaluar. Kryeministri Edi Rama, disa javë para fushatës së zgjedhjeve të 2017…
Eurodeputeti dhe anëtar i Komisionit të Punëve të Jashtme të Parlamentit Europian, Eduard Kukan ka përshëndetur rekomandimin e Komisionit Europian…

Lajmet e fundit

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

Politikë

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

  Nga Mehmet Elezi - 20/10/2021 Kërkojnë me u shkëputë nga “berishizmi”. Berishizmi është pak a shumë periudha me protagonist Berishën. Mos duan të thonë: -me u shkëputë nga NATO? Anëtarësimi në NATO u...

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

Kronikë

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

  Policia e Kukësit në bashkëpunim me forcat RENEA ka zhvilluar një operacion antidrogë në Kukës të koduar si “Vila”për shkatërrimin e një baze droge në një lokal të marrë me...

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

Politikë

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

  Lista Serbe është partia e vetme serbe e Kosovës, e cila në të gjitha zgjedhjet merr pjesë me mbështetjen e Beogradit zyrtar. Pjesëtarë të këtij subjekti janë parë bashkërisht të dielën...