×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Historia prekëse e Kallashit përtej imazhit prej ‘vajze të keqe’

Hënë, 02 July 2018 17:33

Përtej shkëlqimit të fustaneve e veshjeve prej valltareje, Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi ka një histori mjaft prekëse. 

Ajo është rritur në një jetimore, e braktisur nga prindërit.

Historia e trishtë e valltares është tashmë e njohur.

Donjeta nuk dëshiron të ndalet shumë në të kaluarën, pasi sytë i ka nga e ardhmja, që shpreson të jetë e ndritur për të.

Nënë jo, babai i saj gjithashtu ka ndërruar jetë.

Po, kë  ka në këtë botë Kallashi?

Në të vërtet nuk dihet nëse ka vëllezër e motra, apo familjar me të cilët ruan kontakte.

Kallashi ka raport shumë të mirë me disa këngëtare e këngëtarë të estradës, që i quan vëllezër e motra.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...