Ju kishte munguar Luana? Ja ku do jetë ajo së shpejti

Saturday, 14 Prill 2018 21:38

Moderatorja seksi e TCH, Luana Vjollca për një periudhë afro dy mujore ka qëndruar larg ekranit.
Pas përfundimit te ‘Shiko kush luan’ ajo ka paralajmëruar se është shumë pranë rikthimit.

‘Ju kam munguar? Shihemi shpejt me projekte te reja. Shijoni fundjavën’ ka shkruar moderatorja sexy në postimin e saj të fundit.

Bukuroshja e ekranit nuk ka saktësuar se për çfarë projektesh bëhet fjalë dhe nga mënyra e të shkruarit tregon se do të ketë më shumë se një risi.

Ajo që nuk mund të mbetet larg vëmendjes krah lajmit të të rejave është pamja mjaft sportive dhe njëkohësisht shumë sensuale e Luanës.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Politikë

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Dje ,Ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur bashkebisedimin me qytetarët dhe anëtarët e PD-së, ku e gjithe salla e priti me mjaft entuziazem dhe  brohoriste me te madhe emrin e doktorit...

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

Aktualitet

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

  Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti janë ndjerë në orët e para të mëngjesit të sotëm.   Sipas Institutit të Gjeoshkencave, lëkundja e parë ka qenë në orën 04:19 minuta të...

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

Aktualitet

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

  Rreth 700 refugjatë afganë kanë mbërritur deri tani në Shqipëri, që prej 27 gushtit kur mbërriti grupi i parë. Disa prej tyre, ish zyrtarë të qeverisë së rrëzuar në Afganistan...