FOTOJA/ Kim Kardashian uron shqiptarin për ditëlindje

Tuesday, 02 October 2018 22:27

Kim Kardashian është një ndër femrat më të përfolura në botë.

Bukuroshja njihet dhe për miqësinë e veçantë me grimierin e saj personal, i cili është shqiptar.

Bëhet fjalë për Marion, grimierin personal të Kimit, i cili sot festonte ditëlindjen. Me rastin e ditëlindjes së grimierit shqiptar, Kim e ka uruar në “Instatory” me disa foto me të, duke i bërë edhe një urim të veçantë.

Disa prej fotove janë bërë shumë vite më parë, që do të thotë se marrëdhënia e tyre shoqërore dhe profesionale zgjat prej shumë kohe.

Untitled 14 1 e1538508443177

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi