Fansat zgjodhën veshjen me të cilën Bebe Rexha u shfaq te Jimmy Kimmel

Premte, 19 October 2018 11:44

Bebe Rexha është nga ato të famshme që shpesh herë i përfshin fansat në zgjedhjet e saja. Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare i ka pyetur ndjekësit e saj se çfarë duhet të veshë për t’u paraqitur në emisionin shumë të shikuar amerikan.

Bebe ka marrë pjesë në emisionin e prezantuesit të famshëm, në 'Jimmy Kimmel Live'.

Përmes një ‘story’ në Insatagram, Bebe  i ka pyetur ata cilën veshje duhet ta veshë, e siç duket këngëtarja i ka dëgjuar fansat dhe ka zgjedhur fustanin e zi mjaft të veçantë në vend të pantallonave e korsesë e këmishë të bardhë.

Modifikuar më Premte, 19 October 2018 11:45

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi