Provokon keq fansat duke i falënderuar me të brendshme nga shtrati, befason këngëtarja shqiptare

Tuesday, 06 November 2018 09:25

Këngëtare e shumë hiteve dhe gjithnjë e lakmuar për format trupore, ajo ka qenë gjithnjë një prej femrave më të përfolura të showbizit shqiptar.

Bëhet fjalë pikërisht për Dafina Zeqirin e cila numëron 1 milionë ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Për këtë rast të shënuar për të, ajo ka falënderuar fansat dhe ka pozuar me të brendshme mbi shtrat duke shfaqur kështu tatuazhin e stërmadh në kofshën e djathtë.

 

Komentet kanë qenë të shumta.

Ajo ka shkruar në një postim në Instagram:

Gëzuar për 1 milion".

Modifikuar më Tuesday, 06 November 2018 10:25

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi