Elita Rudi foto nga shtrati me barkun e rrumbullakosur, bashkë me të edhe Gjiko

Diel, 11 November 2018 15:06

Elita Rudi, moderatorja e njohur nga Kosova konfirmon për herë të parë shtatzëninë, pas martesës me reperin Gjiko.

Ashtu siç kishte paralajmëruar edhe vetë reperi, ai publikoi sot në youtube këngën e re “Distanca”, pjesë e së cilës është edhe bashkëshortja e tij Elita.

Ajo që bie në sy është se në sekuencën e fundit të videoklipit, Elita shfaqet me barkun e rrumbullakuar bashkë me bashkëshortin e saj, Gjiko.

Më poshtë, klipi i Gjikos dhe Elita Rudit.

Modifikuar më Diel, 11 November 2018 15:09

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi