Kjo video u bë virale sepse Britney...

Diel, 15 Prill 2018 19:26

Një video ku Britney Spears dhe i dashuri i saj kërcejnë është bërë virale.

Britney e veshur me një palë pantallona të shkurtra dhe i dashuri i saj pa bluze kanë dhënë një shfaqe tejet seksi për fansat e tyre.

I dashuri i saj është një instruktor palestre dhe shpesh ushtrohen sëbashku, kjo video ishte një pjesë e punës që bëjnë sëbashku.

Epo cfarë mund të themi, vetëm se duken shumë të ëmbël sëbashku.

Modifikuar më Diel, 15 Prill 2018 23:15

Video

some days you just got to dance! @samasghari

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Artikuj të ngjashëm

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...