Kryeministri i Rusisë suprizë Elhaidës, ja cfarë i dhuron…

Hënë, 16 Prill 2018 17:46

Mbetet ndër talentet që na ka bërë krenarë në arenën ndërkombëtare.

Bëhet fjalë për Elhaida Danin, e cila 5 vite më parë rrëmbeu zemrat e gjithë italianëve pasi fitoi “The voice of Italy”. Momentalisht këngëtarja e njohur ndodhet në Rusi, ku po zhvillon karrierën atje. Ajo po merr pjesë në shfaqjen “Katedralja e Parisit”, në Pallatin e Kremlinit.

Elhaida i ka mahnitur të gjithë me performancën e saj, por jo vetëm publikun e thjeshtë. I mahnitur ka mbetur dhe kryeministri i Rusisë Dimitry Medvdev, i cili e ka surprizuar duke i dhuruar trëndafila të kuq. “E nderuar të marr këtë buqetë me lule nga kryeministri i Rusisë, zoti Medvedev, mbrëm pas shfaqjes”- shkruan Elhaida, krahas fotos me trëndafilat e dhuruar.

-640-0-5ad4b1b47ff8b_1.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi