Vetëm 3 vjet martesë, Adele ndahet. Nisin telashet miliardere të divorcit

Hënë, 22 Prill 2019 12:32

Këngëtarja e famshme britanike tashmë është single. Ajo i ka dhënë fund martesës së saj 3-vjeçare me Simon Konecki por arsyet ende nuk janë të qarta.

Ata kanë rënë dakort që të ndahen por do të mbeten në marrëdhënie të mira për hir të djalit të tyre të vogël.

Këtë lajm e kanë konfirmuar përfaqësuesit e Adele të cilët kanë kërkuar privatësi për ish-çiftin duke mos pranuar të japin komente të tjera.

Adele dhe Simon janë njohur në vitin 2011 kur këngëtarja mbeti shtatzënë por lidhën kurorë në 2016-ën në një ceremoni të fshehtë.

Por tashmë mes çifit ka nisur lufta për pasurinë 145 milionë paundëshe ose mbi 200 miliardë lekësh të yllit të muzikës.

Simon dhe Adele, nuk kanë nënshkruar një marrëveshje paramartesore.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Insigne, videomesazh fëmijës-tifoz të Napolit që u përlot: “Do kthehesh të buzëqeshësh”

Sport

Insigne, videomesazh fëmijës-tifoz të Napolit që u përlot: “Do kthehesh të buzëqeshësh”

Të shtunën në mbrëmje Napoli pësoi humbjen e katërt në pesë ndeshjet e fundit, me skuadrën e Gattuso që u rrëzua në goditjet e Chiesa e Vlahovic. Imazhi simbol i...

Almeda Abazi përlotet në emision teksa flet për të birin

Aktualitet

Almeda Abazi përlotet në emision teksa flet për të birin

Almeda Abazi, ishte e ftuar së fundmi në një emision në kanalin turk “Kanal D”. Ndër të tjera, ajo ka folur për ndërhyrjen që iu desh t’i nënshtrohej i vogli i...

Integrimi në BE, nuk mund të bëhet realitet pa garantuar kushtet e komuniteteve në vend

Aktualitet

Integrimi në BE, nuk mund të bëhet realitet pa garantuar kushtet e komuniteteve në vend

Nga Rivelino Çuno Integrimi i Shqipërisë në Bashkimin Europian, nuk mund të bëhet realitet pa garantuar kushtet e komuniteteve në vend. A mund të ndodh kjo pa Europianizuar? Si të bëhemi pjesë e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!