Kylie Jenner, Rihana dhe shumë yje të tjera “zhvishen” në Coachella

Hënë, 16 Prill 2018 18:38

Kylie Jenner dhe shumë yje të tjera janë shfaqur shumë të zhveshura në festivalin disa ditor në Coachella.

Kylie e cila së fundmi ka lindur një vajzë Stormi, ka frekuentuar dy nga party-t e festivalit, e veshur mjaft sensuale dhe me ngjyra flokësh blu dhe rozë.k1

Ndërkohë, Bella Hadid ka postuar një foto në Snapchat, të njëjtën gjë ka bërë edhe Bella Throne.

bella

Po ashtu Iggy Azela ka treguar stilin e saj veror në festival.

Rihana ka bërë të njëjtën gjë, ja si duken yjet

rihana

 

 

Modifikuar më Hënë, 16 Prill 2018 21:46

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi