Këngëtarja Taylor Swift pendohet për sjelljen me ish të dashurin

E Enjte, 16 May 2019 10:01

Taylor Swift u shfaq për herë të parë në intervistën televizive në emisionin e Ellen De Generes, pas shumë vitesh mungesë. Këngëtarja e njohur ka folur gjatë për jetën e saj, por i habiti të gjithë me rrëfimin për ish të dashurin, Joe Jonas.

Ajo ka treguar se është penduar shumë për mënyrën se si e përballoi ndarjen e saj me Joe në publik. Taylor ka zbuluar se nga gjithë çmenduritë që ka bërë gjatë adoleshencës, “goditja” që i dha me fjalë Joe Jonas në një televizion kombëtar për shkak të ndarjes, ka qenë më e madhja. “Ishte shumë. Po, ishte shumë. Unë isha 18 vjeçe. Ne qeshim për atë gjë tani, por atëherë ishte bombastike…thjesht gjëra adoleshentësh”, ka thënë Taylor.

Në atë kohë këngëtarja u ndje shumë keq, pasi i dashuri i saj i dha fund lidhjes së tyre me një telefonatë 25 sekondëshe dhe të gjithë këtë e tregoi në një emision televiziv. Por tani ish dyshja duket se e ka kaluar pasi secili vazhdon i qetë jetën e tij.

Joe është aktualisht me partneren e tij me të cilën zhvilloi edhe një dasmë në Las Vegas, aktoren e njohur të serialit ‘Game of Thrones’, Sophie Turner.

Modifikuar më E Enjte, 16 May 2019 10:08

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vidhnin gjatë natës, arrestohen dy adoleshentë, dy të tjerë shpallen në kërkim

Aktualitet

Vidhnin gjatë natës, arrestohen dy adoleshentë, dy të tjerë shpallen në kërkim

Policia e Tiranës ka arrestuar dy adoleshentë, ndërsa ka shpallur në kërkim dy të tjerë, pasi akuzohen se kanë kryer një sërë vjedhjesh në kryeqytet. Uniformat blu të Tiranës bëjnë me...

Mjerim dhe tragjedi/ 2-vjeçari po luante te kasollja e pulave kur ra zjarri

Aktualitet

Mjerim dhe tragjedi/ 2-vjeçari po luante te kasollja e pulave kur ra zjarri

dekja tragjike e 2 vjeçarit nxorri në pah varfërinë e skajshme në të cilën jetonte familja Çoku në fshatin Sanxhak të Kurbinit. Rreth orës 15:00 të ditës së djeshme, i vogli...

Dështimet e “mega-operacioneve”, show, mungesë provash dhe shkelje proceduriale

Aktualitet

Dështimet e “mega-operacioneve”, show, mungesë provash dhe shkelje proceduriale

Prej shumë vitesh, hapësira mediatike shqiptare pushtohet nga shprehje patetike “policia arreston dhe drejtësia liron”. Këtë togfjalësh e kanë përdorur qeveritë shqiptare, pavarësisht ngjyrimeve politike. Natyrisht, kryeministri aktual, Edi Rama, e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!