Romantiku, Taulant Xhaka befason partneren e tij

Saturday, 22 June 2019 11:38

Futbollisti i kombëtares, Taulant Xhaka ka surprizuar partneren e tij Arbnorën.

Ditën e djeshme ai vetë ka ndarë me ndjekësit një foto i ulur në gjunjë ku mban në dorë kutinë me unazën. Arbnora duket e befasuar nga supriza e Taulantit.

 Nuk diskutohet përgjigja “Po”.

Nuk vonoi dhe “zonja Xhaka”  me postimin e fotos së unazës  së martesës dhe mbishkrimin me inicialet e tyre dhe datën e martesës.

Urime dhe jetë të lumtur  çiftit Xhaka!   

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tërmeti shkund jugun e Shqipërisë

Aktualitet

Tërmeti shkund jugun e Shqipërisë

Një tërmet me magnitudë 3.2 ballë ka lëkundur Sarandën dhe zonën jugore të vendit. Tërmeti me epiqendër në fshatin Aliko, 6 km në Jug-Lindje të Sarandës është ndjerë edhe në Delvinë...

Plagos vëllanë gjatë gjuetisë, e ngatërron me drerin

Aktualitet

Plagos vëllanë gjatë gjuetisë, e ngatërron me drerin

Dy vëllezër nga Michigan kishin shkuar së bashku për gjueti dhe ishin vendosur në kërkim të një dreri që njëri prej vëllezërve e kishte plagosur më herët. Ata ishin ndarë në...

Harbohet Wanda Nara! Publikon pamjet kur bën tatuazh në pjesën intime të trupit

Show-biz

Harbohet Wanda Nara! Publikon pamjet kur bën tatuazh në pjesën intime të trupit

Njihet për karakterin e një femre e cila nuk ka kufijë. E dashura e Mauro Icardit Wanda Nara është rikthyer sërish protagoniste në mediat rozë. Bukuroshja që tashmë është bërë pjesë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!