FOTO/ Nuk fshihen më, Dua Lipa dhe Anwar Hadid puthen në publik

Tuesday, 09 July 2019 09:21

Dua Lipa është në qendër të mediave rozë javët e fundit. Shkak për të është bërë lidhja e re e këngëtares me vallin e motrave Hadidi, modelin Anwar Hadid.

Nëse në fillim një gjë e tillë nuk ishte e sigurtë, tashmë për romancën e tyre nuk ka asnjë dyshim. Dyshja janë fotografuar duke u puthur në publik, ndërsa ky imazh po bën tashmë xhiron e mediave.

Çifti i ri kanë qenë bashkë në një event në Los Angeles. Kjo lidhje e re e këngëtares shqiptare vjen vetëm pak javë pas ndarjes së saj me kuzhinierin Isaac Carew.

1-115.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Prokuroria nis hetimet për efektivët që dhunuan të miturin te Liqeni Artificial

Politikë

Prokuroria nis hetimet për efektivët që dhunuan të miturin te Liqeni Artificial

Prokuroria ka nisur hetimet mbi punonjësit e policisë, të cilët ushtruan dhunë pak ditë më parë ndaj një 15-vjeçari në zonën e liqenit Artificial në Tiranë. Prokuroria ka kërkuar me vendim...

Kryeministri Hoti prezanton emrat e kabinetit të ri qeveritar të Kosovës

Politikë

Kryeministri Hoti prezanton emrat e kabinetit të ri qeveritar të Kosovës

Avdullah Hoti ka rezantuar sot në Kuvendin e Kosovës emrat e kabinetit qeveritar ku do të ketë 4 zv.kryeministra e 16 ministra. Besnik Tahiri i AAK’së do të jetë zëvendëskryeministri i...

Gjeneral AHMETAJ:“Valle delikuentësh rreth bazës së Pashalimanit”

Politikë

Gjeneral AHMETAJ:“Valle delikuentësh rreth bazës së Pashalimanit”

Për shkak të funksioneve që kam ushtruar nuk do doja ti bëja publike vlerësimet strategjike mbi kërcënimet dhe përfitimet e sigurisë kombëtare nga angazhimet & projektet e NATO-s, BE, UN. Por...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!