Reperi i njohur shqiptar ankohet se po merr shumë pak urime për ditëlindje

E mërkurë, 10 July 2019 18:11

Rep-artisti i njohur shqiptar, Besnik Canolli i njohur si 2Po2 sot feston ditëlindjen.

Këngëtari shumë i dashur për publikun sot mbushi 41 vjet.

Në datë e tij të lindjes, këngëtari ka postuar një fotografi, në të cilën ka marrë pëlqime dhe komente të shumta. “10/07  Ma Shum Vjet Ma pak Urime #cestlavie“, ka shkruar Besniku në Instagram për 129 mijë ndjekësit e tij në instagram.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shuhet profesori i tre kontinenteve, Agron Fico

Kulturë

Shuhet profesori i tre kontinenteve, Agron Fico

Sot u nda nga jeta Prof. Agron Fico, nje personalitet ne fushen e pedagogjise, etnografise. Profesor Fico e filloi jetën duke mbajtur mbiemrin e nderuar Fico si trashëgimi e paraardhësve dhe në...

Prokuroria shpall moskompetencën për aksionin anti-drogë në Kukës, dosja kalon në SPAK

Politikë

Prokuroria shpall moskompetencën për aksionin anti-drogë në Kukës, dosja kalon në SPAK

Prokuroria e Kukësit ka shpallur moskompetencë në lidhje me dosjen e 19 të arrestuarve për trafik droge në Kukës. Dosja me 19 të arrestuar ka kaluar tashmë në duart e SPAK...

Pas takimit me ambasadorët, Bylykbashi e Vasili në zyrën e Bashës, i pranishëm edhe kryetari i PDIU

Politikë

Pas takimit me ambasadorët, Bylykbashi e Vasili në zyrën e Bashës, i pranishëm edhe kryetari i PDIU

Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili pas takimit me ambasadorët Yuri Kim, Luigi Soreca dhe Duncan Norman kanë shkuar në zyrën e Bashës. Dy të mandatuarit e opozitës për Këshillin Politik do...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!