‘Jam me kancer’, artisti shqiptar trondit me deklaratën e tij

Saturday, 20 July 2019 21:29

Postimi i tij i fundit në Instagram i ka gjetur thuajse të papërgatitur të gjithë fansat dhe ndjekësit e tij të shumtë virtual. Ndonëse, ai njihet për tipin e tij kontrovers dhe deklaratat e forta, sërish kjo ishte e papritur. Kastro Zizo, artisti i njohur shqiptar, që së fundmi është angazhuar edhe me projektin e tij në “Ora News” si moderator në “Late Night Show”,  na ka befasuar të gjithëve me deklaratën e tij.

-640-0-5d32d9e10f4c1.jpg

Ai ka postuar një foto ku shfaqet me macen, ndërsa shkruan në të: “JEMI TE 2 ME KANCER djali me lule në kokë Nina balerina’, shkruan këngëtari.  Por, nuk ka vonuar edhe një tjetër postim i radhës i tij në Instastory, ku shkruan: “Ti ma mposht… Kot fare!… Kishte dy ditë pa ngrënë. Kancer?! Jo m’ka marrë malli’, shkruan Kastro.

-640-0-5d32d9e192862.jpg

Sigurisht, postime të kësaj natyre i kanë konfuzuar në masë fansat, ndërsa pritet një tjetër reagim nga ana e artistit, me siguri sqarues.

 -640-0-5d32d9e238138.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Një pyetje për zonjën Ambasadore”, Xhaferraj: Po topi i gazetës “Bild” për dosjen 339, do vazhdojë të qëndrojë në ajër?

Politikë

“Një pyetje për zonjën Ambasadore”, Xhaferraj: Po topi i gazetës “Bild” për dosjen 339, do vazhdojë të qëndrojë në ajër?

Kryetari i Degës së Partisë Demokratike në Durrës Ferdinand Xhaferraj ka rikthyer edhe njëherë vëmendjen drejt hetimeve për vjedhjen e votave në Durrës dhe Shijak. Xhaferraj i referohet pikërisht dosjes 339...

Ndarja nga jeta e kompozitorit Përparim Tomcini, Luan Rama: Iku njeriu zemërbardhë e miku zemërmirë

Politikë

Ndarja nga jeta e kompozitorit Përparim Tomcini, Luan Rama: Iku njeriu zemërbardhë e miku zemërmirë

Ish deputeti i LSI Luan Rama me anë të një statusi në “Facebook” ka kujtuar ndarjen nga jeta të kompozitorit të njohur dibran Përparim Tomcini. Rama shprehet se sot iku nga...

Mori pjesë në marshim/ Babai i vajzës së dhunuar: Po më bëjnë shantazh, duan të më vrasin. Edi Rama foli vetëm për …

Aktualitet

Mori pjesë në marshim/ Babai i vajzës së dhunuar: Po më bëjnë shantazh, duan të më vrasin. Edi Rama foli vetëm për …

Babai i vajzës së dhunuar seksualisht nga roja i shkollës, Abaz Doku, dhe tre minorenë, ka qenë sot i pranishëm në protestën e organizuar nga shoqëria civile, kundër dhunës ndaj...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!