Fansi i Bebe Rexhës gdhend në trup emrin e saj (Foto)

Hënë, 29 July 2019 21:40

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe ajo ka krijuar fansat e saj kudo në botë. Fama e këngëtares me origjinë shqiptare sa vjen dhe rritet, njësoj si suksesi i këngëve apo koncerteve të ndryshme.

Së fundmi, Bebe ka publikuar një foto në ‘Instastory’ ku ka zbuluar gjestin më të bukur që ka bërë një nga fansat e saj. Joseph ka gdhendur në trup emrin e Bebes, krahas fotos së publikuar, ka shkruar: “Nuk kam nevojë për një histori që të bëj tatuazh, thjesht sepse mundem. Nuk do të isha këtu nëse nuk do të ishin këto vajza”.

Joseph gjithashtu ka zbuluar se do të jetë i pranishëm në koncertin e Bebes në muajin dhjetor. Këngëtarja shqiptare tregohet gjithmonë shumë e dashur me fansat e saj dhe mundohet të gjendet sa më pranë tyre.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Çfarë do të ndodhte nëse tërmeti do ta kishte epiqendrën në Tiranë?/ Ja çfarë thotë inxhinieri i njohur

Aktualitet

Çfarë do të ndodhte nëse tërmeti do ta kishte epiqendrën në Tiranë?/ Ja çfarë thotë inxhinieri i njohur

I ftuar në programin “Historia ime” në Klan, ka qenë inxhinieri i njohur Arben Meçe, i cili ka treguar për problematikat e ndërtimeve që u evidentuan pas tërmetit. Sipas tij...

Tërmeti i 26 nëntorit, Kisha Orthodokse pa dallim besimi në ndihmë të personave në nevojë

Aktualitet

Tërmeti i 26 nëntorit, Kisha Orthodokse pa dallim besimi në ndihmë të personave në nevojë

Tërmeti i 26 nëntorit që kaluam, për të gjithë ne që ishim pranë epiqendrës apo edhe ne perimetrin e lëkundjeve shkatërruese të tij, ishte një provë e vështirë për ne...

Shqiptari theri gruan në shtëpi, procesi që po trondit Britaninë e Madhe

Aktualitet

Shqiptari theri gruan në shtëpi, procesi që po trondit Britaninë e Madhe

Një proces gjyqësor ky i dyshuar kryesor është një bashkëshort shqiptar po mbahet në Britaninë e Madhe, ku Fatos Xheta akuzohet se ka vrarë bashkëshorten e tij Safie Xheta. Fatos Xheta...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!