Meghan Markle festoi 38-vjetorin e lindjes, por kunatën nuk e ftoi në festën e saj. Ja urimi që i bëri Kate Middleton

Hënë, 05 August 2019 13:26

Një ditë më parë, Dukesha e Sussex Meghan Markle festoi ditëlindjen e saj të 38. Në këtë ditë të veçantë për të, ajo ka marrë urime të shumta dhe më speciali është ai i bashkëshortit të saj.

Nëpërmjet një postimi në “Instagram”-in e tyre zyrtar, Harry e falenderon që ajo e ka bërë pjesë të jetës së saj.

“Gëzuar ditëlindjen, bashkëshortja ime e mrekullueshme. Faleminderit që më ke bërë pjesë të kësaj aventure”, shkruan Princ Harry.

meghan harry

Teksa urimet kanë qenë të shumta për 38-vjeçaren, ai që ka rënë në sy ka qenë ai i kunatës së saj, Dukeshës së Kembrixhit, Kate Middleton.

Kjo e fundit ka zgjedhur “Instagram”-in për të uruar kunatën e saj Kate dhe Princ William kanë publikuar një foto ku shfaqen të dy çiftet, së bashku me Princin Charles, ditën e Krishtlindjes.

kate meghan

“Duke uruar një ditëlindje shumë të lumtur për Dukeshën e Sussex sot! 🎈”, shkruhet krahas fotos, asgjë më shumë. Ky mesazh tingëllon shumë i ftohtë, duke marrë parasysh se Kate nuk ishte e pranishme në festën e ditëlindjes së Meghan.

Sipas raporteve nga “The Sun”, dukesha nuk ishte e ftuar dhe prandaj erdhi edhe një urim i tillë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dafina Duti bëhet nënë për herë të dytë

Lifestyle

Dafina Duti bëhet nënë për herë të dytë

Në shtator të këtij viti, këngëtarja Dafina Duti tregoi për here të parë se ishte në pritje të ëmbël. Këngëtarja u shpreh e emocionuar se nga martesa e saj e...

“Dokument nga 9 vende të BE për zgjerimin”, Gjosha: Propozimet të jenë më konkrete, të ketë afate e mbështetje financiare

Politikë

“Dokument nga 9 vende të BE për zgjerimin”, Gjosha: Propozimet të jenë më konkrete, të ketë afate e mbështetje financiare

Ish-ministrja e Integrimit Klajda Gjosha flet për një dokument të përgatitur nga 9 vende të BE për procesin e zgjerimit si një alternativë ndaj dokumentit francez të dalë më herë. Ndërkohë...

Rrëfimi prekës i babait: Xhesika sikur e kishte ndjerë vdekjen nga tërmeti

Aktualitet

Rrëfimi prekës i babait: Xhesika sikur e kishte ndjerë vdekjen nga tërmeti

Lëkundjet e errëta të 26 nëntorit zgjuan njerëzit nga gjumi. Frika, nxori jashtë shtëpive mes mijëra shqiptarëve edhe Xhesika Biqikun. Teksa dilte, në terr tullat e pallatit goditën në kokë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!