‘U zhduk’ nga vëmendja për një kohë të gjatë, rikthehet Flor Mumajesi

Tuesday, 20 August 2019 21:12

Prej disa kohësh në media është diskutuar shumë mungesa e gjatë e Flori Mumajesit në skenë. Që prej fitores së festivalit ‘Kënga Magjike’, ai ‘u zhduk’ nga ekrani dhe nuk publikoi më këngë të reja. Kjo mungesë e Florit është ndjerë edhe tek fansat e tij, të cilët nuk lënë rast pa u interesuar për kantautorin.

Postimi i tij i fundit në Instagram është bërë më 8 prill dhe të gjithëve na kanë munguar projektet e tij muzikore.

Por nëse ju kishte munguar, ditën e sotme keni mundësinë ta shihni falë Klajdi Harunit.

Pas kaq muajsh, ai ka postuar një foto në grup ku shfaqet me Brunon, miken e tyre të ngushtë Elonën dhe mes tyre edhe Flori, i cili ka bërë foton. Ata nuk kanë zbuluar asgjë më tepër, por me siguri artistët janë duke kaluar disa ditë relaksi së bashku ndërkohë që si diçiturë ka përdorur “mëngjes vere”.

flori.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Familja e prekur në Fier/ Burri punonte si shofer furgoni mallrash

Aktualitet

Familja e prekur në Fier/ Burri punonte si shofer furgoni mallrash

Një familje është goditur nga koronavirusi në lagjen “15 Tetori” në Fier. Burime bëjnë me dije për Faxweb.al se është infektuar një familje me 5 anëtarë, 4 prej të cilëve...

Mal i Zi, arrestohet mjeku se publikoi listën e pacientëve me COVID-19

Globi

Mal i Zi, arrestohet mjeku se publikoi listën e pacientëve me COVID-19

Policia ka arrestuar një person të stafit mjekësor për publikimin e një liste me emrat e qytetarëve që kanë testuar pozitivisht për COVID-19.Zyra e Prokurorisë në mal të Zi tha...

Policia bën për spital qytetarin e pastrehë, e motra: E goditi dhe njëri prej tyre qeshte

Aktualitet

Policia bën për spital qytetarin e pastrehë, e motra: E goditi dhe njëri prej tyre qeshte

Një qytetar është transportuar mbrëmjen e sotme në spitalin e Sarandës dhe që sipas familjarëve ishte dhunuar nga policia.Qytetari, i cili shprehet se është i afërmi i burrit të dhunuar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!