FOTO/ Soni Malaj del seksi nga pishina

E Enjte, 29 August 2019 21:38

Nga plazhi në pishinë.

Kudo që shkon, Soni Malaj tregon se sa seksi është, shkruan Syri Kosova.

Ajo në foton e fundit që e publikoi pozoi nga afër, duke e bërë të duket bombastike në të pasme, por, jo edhe te gjoksi.

Si do që të jetë, me këtë imazh, Soni mori vëmendjen e ndjekësve.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zbulohet vaksina që ul kolesterolin e keq

Kuriozitete

Zbulohet vaksina që ul kolesterolin e keq

Një injeksion dy herë në vit që zvogëlon kolesterolin e keq për të mbrojtur zemrën është zgjidhja e kompanisë NHS me qendër në Britaninë e Madhe, shkruhet në faqen e...

Negociatat me BE, Haxhinasto: Jo një proces fiktiv, reformat të miratohen

Politikë

Negociatat me BE, Haxhinasto: Jo një proces fiktiv, reformat të miratohen

Ish-ministri i Jashtëm, Edmond Haxhinasto, flet për negociatat me BE-në pas deklaratave inkurajuese të Kancelares Angela Merkel, e cila shprehu edhe një herë mbështetje për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut.Në...

Për një vit, Kosova shpenzoi rreth 60 milionë euro për pensionet e veteranëve

Bota Shqiptare

Për një vit, Kosova shpenzoi rreth 60 milionë euro për pensionet e veteranëve

57 milionë euro janë shpenzuar vetëm gjatë vitit paraprak si pagesë për veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Ministria e Punës dhe e Mirëqenies Sociale ka bërë të ditur se...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!