Enca e zbulon përmes FOTO-ve dashurinë e parë

Premte, 30 August 2019 20:51

Enca Haxhia i është kthyer ‘dashurisë’ së parë.

Enca këto ditë ka nisur xhirimet në filmin ku do ta shohim në rolin e aktores.

Pas shumë ditësh angazhime rreth xhirimeve, këngëtarja i është rikthyer ‘dashurisë’ së parë, muzikës.

Ajo sot erdhi në Prishtinë, ku përmes një fotografie të shkrepur në studio muzikore, tregoi se ka nisur punën për këngën e re.

“Kthehem tek Dashuria nr 1”, ka shkruar ajo.

“Jealous” titullohet kënga e fundit nga Enca Haxhia, e cila u prit mirë nga fansat e saj.

auto_1-5241567183470.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shëndetësia pre e grabitjes rilindase/ Kërpaçi: Të ndëshkohen përgjegjësit për konceisionin e sterilizimit

Politikë

Shëndetësia pre e grabitjes rilindase/ Kërpaçi: Të ndëshkohen përgjegjësit për konceisionin e sterilizimit

Ish- deputetja e LSI, Floida Kërpaçi ka thënë se përgjegjësit për vjedhjen në koncesionin e sterilizimit duhet të ndëshkohen. Kërpaçi i drejton disa pyetje qeverisë lidhur me masat që ishin marrë...

Ra në dashuri me prostitutën shqiptare, biznesmeni rrezikon burgun

Aktualitet

Ra në dashuri me prostitutën shqiptare, biznesmeni rrezikon burgun

Një 62-vjeçar nga Belgjika pritet të përgjigjet përpara gjykatës mbi akuzat për trafik dhe shfrytëzim prostitutash. Gjithçka nisi në vitin 2015, kur ai u njoh me prostitutën shqiptare E.R., 37 vjeç. Edhe...

Me viza false dërgonin njerëz në SHBA, Kanada dhe Britani, SPAK kap grupin kriminal

Aktualitet

Me viza false dërgonin njerëz në SHBA, Kanada dhe Britani, SPAK kap grupin kriminal

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, SPAK,  ka regjistruar procedimin penal për një grup personash që akuzohen për “Falsifikimi i letërnjoftimeve, i pasaportave ose i vizave”, “Falsifikimi i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!