Geti befason Marinën, me një surprizë romantike

Premte, 06 September 2019 18:49

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit.

Së fundmi, dyshja kanë ndarë me ndjekësit imazhe nga një restorant ku po drekonin nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

 

Në një video, Marina u shfaq me një trëndafil të bardhë në duar, të cilin ia ka dhuruar bashkëshorti.

 

Image

Ndër të tjera, moderatorja ka konfirmuar se do të kthehet në ekran në sezonin e ri me një emision.

Image

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

I njohur për policinë, kush është 26 vjeçari i vrarë në Kavajë

Aktualitet

I njohur për policinë, kush është 26 vjeçari i vrarë në Kavajë

Marjus Ismaili është 26-vjeçari i cili mbeti i vrarë mbrëmjen e sotme në Kavajë, pasi një konflikti banal, nën efektet e alkoolit. I riu rezulton emër i njohur për policinë, pasi...

Interi mbetet "thatë", mesfushori i Barçës bind trajnerin

Sport

Interi mbetet "thatë", mesfushori i Barçës bind trajnerin

U mendua se do të largohej në merkaton e janarit për shkak se nuk po luante me Bracelonën por duket se situata e Ivan Rakitiç ka marrë një kthesë pozitive. Futbollisti...

Përdhunuesi serial dënohet me 33 burgime të përjetshme

Globi

Përdhunuesi serial dënohet me 33 burgime të përjetshme

Një përdhunues serial është dënuar me 33 burgime të përjetshme. Joseph McCann përdhunoi mbi 11 gra dhe fëmijë në të gjithë Anglinë. Viktimat e përdhunimit të Joseph McCann ishin të moshës 11...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!