24 orë pas celebrimit, ja si e kalon Jonida Vokshi ditën e parë si nuse

Hënë, 16 September 2019 20:17

Më datën 14 të këtij muaji, moderatorja Jonida Vokshi kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me partnerin Besnik Krapi.

Ceremonia u mbajt në një resort luksoz buzë detit dhe të shumtë ishin personazhet VIP të pranishëm në dasmë.

Shumë prej tyre ndanë në rrjete sociale momente nga festa e cila zgjati deri në orët e para të mëngjesit dhe u kthye në kryefjalën e mediave.

Ditën e parë si e martuar, Jonida e ka kaluar në praninë e mikeshave të saj, me të cilat ka bërë një “mini-festë” pas dasmës.

Ishte Olta Gixhari ajo qe ndau në Instagram një moment mes vajzave, duke shfaqur në video Jonidën.

Ato ngrenë dolli duke trokitur gotat me verë, ndërsa moderatorja shfaqet e buzëqeshur në sfond.

Kujtojmë se tashmë që janë kurorëzuar, Jonida do të shpërngulet për të jetuar me Besnikun në Kosovë

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Turqia merr vendimin, hap kufijtë për refugjatët që duan të hynë në BE

Globi

Turqia merr vendimin, hap kufijtë për refugjatët që duan të hynë në BE

Refugjatët në Turqi ua mësynë kufijve evropianë të premten, pasi një zyrtar turk deklaroi se kufijtë janë hapur, në përgjigje të përshkallëzimit të luftës në Siri.Të enjten, 33 ushtarë turq...

Ëndërronte të bëhej futbollisti i njohur, i riu përfundon në ...

Sport

Ëndërronte të bëhej futbollisti i njohur, i riu përfundon në ...

E pranoi që në çastin e parë kur u mor në pyetje nga policia: ‘Është e vërtetë, kam ardhur këtu për të shitur drogë’. Tani dëshiron ta nisë nga e para...

Ndalimi i Henri Çilit, reagon Profesorati i Universitetit Europian të Tiranës. Ja çfarë sqaron

Aktualitet

Ndalimi i Henri Çilit, reagon Profesorati i Universitetit Europian të Tiranës. Ja çfarë sqaron

Pas lajmit per ndalimin e botuesit dhe analistit Henri Çili ka reaguar me nje qendrim te unifikuar Profesorati i Universitetit Europian të Tiranës.  Permes nje deklarate per mediat, profesorati ka sqaruar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!