Robert Berisha dhe Nora Istrefi pushime bashkë pas ndarjes?

E mërkurë, 18 September 2019 21:59

Pas ndarjes nga Robert Berisha, Nora Istrefi u nis për pushime në Turqi së bashku me vajzën. U përfol gjatë se kush i shoqëronte, dhe në disa fotografi Nora tregoi se nëna i saj ishte bashkë me to.

Megjithatë, një detaj i ri ka shtuar dyshimet se Roberti ishte me ta. Këngëtari ka publikuar fotografi në pishina dhe vihet re se ngjashmëria e cadrave dhe shezlongeve. Ndonëse Roberti nuk e ka zbuluar se ku ndodhet, prandaj nuk dihet nëse ka qenë pranë Norës e Rene.

Por, imazhi mund të jetë edhe nga pushimet e vitit të kaluar kur ishin ende bashkë. Kjo vihet re nga forma e pllakave në një fotografi të Norës vjet në Dubai.

 

Fotografia e Robertit e publikuar sot dhe Nora gjatë pushimeve në Turqi 2019


Fotografia e Robertit e publikuar sot dhe Nora gjatë pushimeve në Dubai 2018

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U kthyen në Shqipëri nga vendet e prekura, 5 të dyshuar të tjerë testohen për koronavirusin, rezultuan negativë

Shëndeti

U kthyen në Shqipëri nga vendet e prekura, 5 të dyshuar të tjerë testohen për koronavirusin, rezultuan negativë

Pesë persona të tjerë të dyshuar për koronavirusin janë testuar në Shqipëri dhe kanë rezultuar negative. Në një informacion të përditësuar të para disa minutave, Ministria e Shëndetësisë bën me dije...

Gjykata liron kreun e Dhomës së Tregtisë në Lezhë, Paloka: U përballa me një maskaradë të drejtë(z)isë …

Aktualitet

Gjykata liron kreun e Dhomës së Tregtisë në Lezhë, Paloka: U përballa me një maskaradë të drejtë(z)isë …

Gjykata e Lezhës ka nxjerrë nga qelia kreun e Dhomës së Tregtisë të arrestuar tre ditë më parë në kuadër të një hetimi për vdekjen e një punëtori në një...

Turqia merr vendimin, hap kufijtë për refugjatët që duan të hynë në BE

Globi

Turqia merr vendimin, hap kufijtë për refugjatët që duan të hynë në BE

Refugjatët në Turqi ua mësynë kufijve evropianë të premten, pasi një zyrtar turk deklaroi se kufijtë janë hapur, në përgjigje të përshkallëzimit të luftës në Siri.Të enjten, 33 ushtarë turq...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!