Kur e ka dhënë puthjen e parë, me kë dhe kur do të martohet Kiara Tito i’u jep përgjigje

Premte, 20 September 2019 15:29

Angazhimi më i ri i moderatores Kiara Tito do të jetë vlogimi.

E pikërishtë ditën e sotme ajo ka publikuar dhe video e parë ku ka saktësuar se do ta shohim ndryshe nga qe kemi parë

Këtë herë pyetjet i bëjne ndjekësit e saj dhe asaj i mbetet të përgjigjet duke shuar kuriozitetin e tyre.

Dhe noramlisht pyetjet e para kishin të bënin me jetën private të moderatores.

Si fillim moderatorja tregoi planet e saj për martesë:

“Normalisht po të ishte për gjyshen time, unë s`duhet të martohem kurrë se nuk s`jam për këtë punë. Po unë vetë e kam në plan pas 10 vitesh”, tha Kiara që shtoi më vonë se me Justin Bieber do martohej menjëherë.

Dikush e pyeti për puthjen e parë dhe ajo u përgjigj: ‘Puthjen e parë e kam dhën 13 vjeç dhe ishte shumë e shëmtuar. Mendoja se ishte si në filma por nuk ishte ashtu’ .ndërsa pyetjes a je e lidhur ajo u përgjigj shkurt :Jo.

Thashethemet për të dhe Butrint Imerin vazhdojnë, edhe pse s`i ka pranuar as njëri dhe as tjetri.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Dhurata” për festa, gruaja gjen pitonin gjigand në pemën e Krishtlindjeve

Kuriozitete

“Dhurata” për festa, gruaja gjen pitonin gjigand në pemën e Krishtlindjeve

Zakonisht për festa gjejmë në pemën e Krishtlindjes dhurata që na bëjnë të lumtur. Por nuk ka rezultuar kështu për këtë grua. Leanne Chapman pasi u kthye në shtëpi me partnerin...

Udhëzimi/Provimet e Maturës Shtetërore 2020 do jepen brenda 10 ditëve

Aktualitet

Udhëzimi/Provimet e Maturës Shtetërore 2020 do jepen brenda 10 ditëve

Provimet e Maturës Shtetërore këtë vit do të zhvillohen brenda 10 ditëve. Sipas një udhëzimi të Ministrisë së Arsimit provimi i parë, ai i Gjuhës së Huaj do të mbahet më...

Përdhunuesi i dënuar me vdekje kërkon aministi: Po më vret mjaft ajri i ndotur

Globi

Përdhunuesi i dënuar me vdekje kërkon aministi: Po më vret mjaft ajri i ndotur

Një prej gjashtë burrave që rrahën brutalisht dhe përdhunuan një studente në një autobus në New Delhi në vitin 2012 po i kërkon gjykatës në vend që ta “kursejë” atë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!