Pas ndarjes nga Miley Cyrus, Liam Hemsworth në krahët e modeles australiane

Diel, 13 October 2019 13:32

Liam Hemsworth harron Miley Cyrus. Pas ndarjes së bujshme nga marrëdhënia 10-vjeçare me këngëtaren e njohur aktori amerikan u fotografua modelen dhe aktoren australiane, Maddison Brown.

 
  • foto galeri

Revista ‘People’ ka publikuar fotot e çiftit duke u puthur dhe përqafuar. Ndwrsa burime ekskluzive kanë zbuluar së fundmi për ‘Cosmopolitan’ se Hemsworth dëshiron që të mos nxitohet me partneren e tij të re, në mënyrë që çdo gjë të shkoj si duhet.

Kujtojmë se kjo lidhje u zbulua 2 muaj pas momentit kur aktori i dha fund lidhjes me Miley-n. Momentalisht ai ndodhet në New York, aty ku dhe u fotografua me Maddison Brown.
(BalkanWeb)

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Politikë

Nard Ndoka ironizon Ramën:Pse nuk bëhesh president i Flamurtarit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Nard Ndoka ka ironizuar me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, duke i thënë të bëhet president i Flamurtarit. Duke iu referuar deklaratës së kryetarit të PD, Lulzim...

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Politikë

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TV T, ku ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës, lidhur me një ofertë për pazar, që i ka...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!