Miley Cyrus po i ndërron të dashurit si "çorapet"! Shikoni imazhet me partnerin 4 vjet më të vogël

Tuesday, 15 October 2019 17:38

Ndarja me Liam Hemsworth dhe Kaitlynn Carter nuk e mërziti aspak Miley Cyrus! Ajo ka gjetur lumturinë në krahët e Cody Simpson dhe nuk ka hezituar që ta bëjë publike.

Këngëtarja 26-vjecarja hodhi disa imazhe me Cody në Instagram. Në njërin prej tyre, duket se kanë dalë për darkë dhe po shkëmbejnë një puthje, ndërsa në tjetrën janë në shtëpi dhe gati për të dalë.

Nuk kanë munguar komentet se Miley po i ndërron shumë shpesh partnerët, por kjo gjë nuk e bezdis aspak këngëtaren. Madje së fundmi, ishte për një kontroll të plotë mjekësor dhe Cody ishte pranë saj.

Cody Simpson është 22 vjec dhe njihet si muzikant, këngëtar, tekstshkrues, kërcimtar dhe aktor.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Këto janë 10-këngëtaret më të pasura të vitit

Kulturë

Këto janë 10-këngëtaret më të pasura të vitit

Revista Forbes ka lëshuar një listë të yjeve të Pentagram që u pasuruan në vitin 2019, dhe siç do ta shihni, këngëtarët e famshëm panë që pasuritë e tyre të...

“Nuk jam b***lëpirës”: Conte tregon raportin me lojtarët, “i them si të bëjnë dashuri”

Sport

“Nuk jam b***lëpirës”: Conte tregon raportin me lojtarët, “i them si të bëjnë dashuri”

Antonio Conte në të gjithë fushën. Atë të lojës e atë të dashurisë. Nga kuadrati i gjelbër në krevatin e shtëpisë, nga puna tek familja, tekniku i Inter rrëfehet për...

Gjermania, shteti që përfitoi më shumë nga taksa ndaj produkteve serbe. Rezulton eksportuesi më i madh në Kosovë

Aktualitet

Gjermania, shteti që përfitoi më shumë nga taksa ndaj produkteve serbe. Rezulton eksportuesi më i madh në Kosovë

Për herë të parë vendet e Bashkimit Evropian, veçanërisht Gjermania mbetet shteti që ka eksportuar më së shumti në Kosovë që nga koha e vendosjes së taksës ndaj mallrave të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!