Tayna prezanton nënën e saj: Gruaja më e bukur në botë

Tuesday, 05 November 2019 21:57

Këngëtarja e njohur Tayna është shumë e ndjekur në rrjetet sociale nga ku poston momente të ndryshme nga jeta e saj. Ajo është shumë e përfolur edhe në mediat rozë për jetën që bën dhe për karakterin e saj apo veshjet me të cilat shfaqet herë pas here. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instastory, ku shfaqet me nënën e saj e cila dhe ajo është një zonjë bjonde dhe e kuruar deri në detaje. Krahas fotos ku është me të ëmën këngëtarja shkruan: ”Mami im, gruaja më e bukur në botë”.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Aktualitet

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht. Pasi këto dy akse ishin problematike për shkak...

FOTO/ Lëkundje të forta tërmeti, 4.5 ballë në Kukës

Aktualitet

FOTO/ Lëkundje të forta tërmeti, 4.5 ballë në Kukës

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pak më parë në Kukës. Siç bëhet e ditur lëkundjet kanë qenë 4.5 ballësh.   Epiqendra ka qenë pranë Kurbneshit dhe 26 kilometra larg Kukësit.         © SYRI.net

VIDEO-FOTO/ Bie zjarr në televizionin lokal të Kukësit

Aktualitet

VIDEO-FOTO/ Bie zjarr në televizionin lokal të Kukësit

Një zjarr ka rënë në mesnatë në studiot e televizionit lokal të Kukësit. Siç shkruhet në faqen e televizionit ‘KukësTv’, zjarri ka rënë në orën 00:30 minuta të ditës së sotme. ‘Sot...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!