Meghan Markle, dyshime për një shtatëzani të dytë

Premte, 08 November 2019 16:23

Meghan dhe Harry janë bërë prind të një djali 6 muaj më parë, por mesa duket çifti ka në plan të shtojë shumë shpejt familjen me një tjetër fëmijë.

Të paktën këtë na lë të kuptojmë diskutimet që Harry dhe Meghan kanë bërë gjatë vizitës së tyre në Windsor me familjet e ushtarakëve. Princi ka shprehur interes për të kuptuar se si shkojnë gjërat në familje pas ardhjes në jetë të një fëmije të dyte ndërsa ka lënë të kuptohet se shumë shpejt Archi do të bëhet me një vëlla apo motër.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

UEFA publikon superpritjen e Berishës. Tifozët i japin 10 në faqen zyrtare (VIDEO)

Sport

UEFA publikon superpritjen e Berishës. Tifozët i japin 10 në faqen zyrtare (VIDEO)

Superitja e Etrit Berishës ndaj Francës u publikua edhe nga adresa zyrtare e UEFA-s në Facebook dhe rrjetet sociale, duke pyetur se çfarë note meriton nga 1-10 dhe për 99%...

16 persona të mbyllur në kontenierin e një trageti

Globi

16 persona të mbyllur në kontenierin e një trageti

Një zëdhënës i operatorit të linjës suedeze të trageteve Stena njoftoi se janë gjetur 16 persona të mbyllur në rimorkion e një trageti pasagjerësh që udhëtonte nga Franca për në...

Presidenti Trump: do t'i bëj publike të dhënat e mia financiare

Globi

Presidenti Trump: do t'i bëj publike të dhënat e mia financiare

Presidenti Donald Trump njoftoi të enjten se do të publikojë të dhëna mbi financat e tij përpara zgjedhjeve presidenciale të 2020, duke shtuar se i takonte atij të vendoste mbi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!