Ermali dedikim special për Amin. Ja çfarë shkruan

Saturday, 09 November 2019 20:55

Në këtë të shtunë, fundjavë, ditë me shiu, Ermal Mamaqi i ka dhënë diell kësaj dite të zymtë. Ai ka publikuar një foto së bashku me bashkëshorten e tij, bukuroshen Ami bashkangjitur së cilës i ka bërë një super dedikim.

“Një burrë me ëndrra ka nevojë për një grua që i beson”, shkruan Ermali.

Postimi i plotë i Ermal Mamaqit

Image

Dyshja e ka vërtetuar më së shumti këtë! Përveç se ato një çift në jetën reale, janë edhe partnerë në biznes dhe ia kanë dalë më së miri.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nga cila ambasadë u kërcënua zëdhënësi i Ilir Metës

Politikë

Nga cila ambasadë u kërcënua zëdhënësi i Ilir Metës

Zbardhen të tjera detaje nga ngjarja e raportuar një ditë më parë fillimisht nga SYRI.net. Një bisedë telefonike mes zëdhënësit të Presidencës, Tedi Blushit dhe një zyrtari të ambasadës italiane...

Barça, kërkohet një zëvendësues për Suarez

Sport

Barça, kërkohet një zëvendësues për Suarez

Barcelona po përgatitet për të gjetur zëvendësuesin në një të ardhme jo shumë të largët të Luis Suarez. Uruguajani është një makineri golash por pak nga pak rendimenti i tij...

Pyetet për ndërhyrjet kirurgjikale, Manjola Nallbani ‘zbulon sekretin’

Show-biz

Pyetet për ndërhyrjet kirurgjikale, Manjola Nallbani ‘zbulon sekretin’

Manjola Nallbani vazhdon të mbetet sikur të ishte në të njëzetat e saj edhe pse tashmë i ka bërë 50-vjeç. Këngëtarja shumë e dashur për publikun komentohet shpesh për fotot...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!