Fifi dhe Remzie Osmani së shpejti me një projekt të përbashkët

Tuesday, 12 November 2019 14:23

Fifi do të vijë shumë shpejt me një projekt të ri muzikor. Këtë herë bëhet fjalë për një tjetër bashkëpunim me një artiste nga Kosova. Bëhet fjalë për një bashkëpunim me Remzie Osmanin, për të cilin “Prive” ka zbuluar se do të publikohet pas një muaji, në prag të festave të fundvitit.Dy artistet madje po përgatisnin një videoklip i cili do të publikohet shumë shpejt. Nuk dihet ende nëse do të jetë një baladë dashurie apo këngë ritmike, por kjo pritet të zbulohet në vetëm pak javë nga vetë këngëtaret.
eateorSssClear”

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Jo vetëm shi/ Ja parashikimi i motit për 5 ditët e ardhshme

Moti

Jo vetëm shi/ Ja parashikimi i motit për 5 ditët e ardhshme

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, ka bërë parashikimin e motit për 5 ditët e ardhshme. Java parashikohet të nisë me mot me diell, por në mbrëmje reshjet fillojnë përgjatë bregdetit dhe zonave të...

Pasojat e tërmetit/ Pensionisti në Domje me sytë nga qielli: Nuk duam ushqime, duam shtëpi

Aktualitet

Pasojat e tërmetit/ Pensionisti në Domje me sytë nga qielli: Nuk duam ushqime, duam shtëpi

Tërmeti i 26 Nëntorit i ka shkatërruar banesën dhe familjes Mani në fshatin Domje të Vorës, ku dy të moshuarit kërkojnë një strehë të sigurtë për kokën e tyre. Ata...

Zgjedhjet për kreun e SPAK, priten të kandidojnë tre prokurorë

Politikë

Zgjedhjet për kreun e SPAK, priten të kandidojnë tre prokurorë

Pas zgjedhjes së Prokurorit të Përgjithshëm KLP duhet të zgjedhë tashmë edhe kreun e Strukturës së Posaçme Antikorrupsion, i cili do të jetë ai që do të marrë drejtimin e...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!