Mariza Ikonomi zbulon për herë të parë të ‘dashurin’, e njohim të gjithë…

E Enjte, 14 November 2019 13:37

Këngëtarja, Mariza Ikonomi teksa ka postuar në Instagram dy foto me aktorin e njohur të humorit, Gent Hazizi, i ka habitur të gjithë teksa shkruan se do t’ia nxijë jetën atij.

Mesa duket, shumë shpejt Marizën do ta shohim te seriali “Familja Kuqezi”, dhe do të luajë përkrah Gentit. Mariza shkruan në Instagram se do t’ia nxijë jetën Gentit, pasi është vajzë e mbrapshtë.

“Me të dashurin tim “ Edi Kuqezin” që do t’ia nxij jetën të shkretit si vajza e mbrapshtë.

Familja Kuqezi është familja më e mirë dhe me humorin më të shëndetshëm për të gjithë shqiptarët Mos e humbisni!”,- shkruan Mariza.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dështimet e “mega-operacioneve”, show, mungesë provash dhe shkelje proceduriale

Aktualitet

Dështimet e “mega-operacioneve”, show, mungesë provash dhe shkelje proceduriale

Prej shumë vitesh, hapësira mediatike shqiptare pushtohet nga shprehje patetike “policia arreston dhe drejtësia liron”. Këtë togfjalësh e kanë përdorur qeveritë shqiptare, pavarësisht ngjyrimeve politike. Natyrisht, kryeministri aktual, Edi Rama, e...

Vajza e Xhevdet Ferit rrëqeth rrëqeth me postimin për të atin: Ja aryeja pse nuk mbajtëm homazhe

Aktualitet

Vajza e Xhevdet Ferit rrëqeth rrëqeth me postimin për të atin: Ja aryeja pse nuk mbajtëm homazhe

Një insuficience e rëndë pulmonare, të cilës nuk mundi t’i mbijetojë dot, është kjo sëmundja që i mori jetën aktorin të mirënjohur Xhevdet Feri dy ditë më parë. Në një...

‘Çanë’ detin me mbi 4 ton hashash/ Jepet dënimi për dy shqiptaret

Aktualitet

‘Çanë’ detin me mbi 4 ton hashash/ Jepet dënimi për dy shqiptaret

Për ta, udhëtimi mbaroi në burgun e Leçes në Italinë fqinje… Pikërisht pas hekurave përfunduar dy shqiptarët e arrestuar nga “Guardia di Finanza” natën e 25 Prillit 2019, pas një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!