Kim vë në siklet Kourtney-n live në intervistë (VIDEO)

E Enjte, 14 November 2019 18:17

Në People’s Choice Awards, të pranishme ishin Kim, Khloe, Kourtney Kardashian dhe Kris Jenner. Fituan çmimin për serialin më të mirë reality, por përpara se të pranonin çmimin, katërshja dha një intervistë të shkurtër në tapetin e kuq. Giuliana Rancic i pyeti çfarë kanë veshur dhe Kourtney nuk e dinte. Ndodh. “S’e kisha planifikuar këtë,” tha Kourtney. “Naeem Khan, më duket kështu shqiptohet.”

Këtu ndërhyri Kim dhe tha rëndësi ka që të gjitha kemi vënë parfumet e KKW. “Të shpëtova, meqë s’di çfarë ke veshur,” i drejtohet Kim Kourtney-t. “Ky ishte shpëtimi im.”“Thjesht s’dija ta shqiptoja,” i përgjigjet Kourtney, për të cilën Kim tha thjesht, “Oh.” Pak ditë më parë, Kourtney njoftoi se do të largohet përkohësisht nga “Keeping Up With The Kardashians” sepse do që të fokusohet më shumë te fëmijët.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Koronavirusi/ Ambasada shqiptare ne Romë: Çfarë po ndodh me njerëzit tanë në Itali

Aktualitet

Koronavirusi/ Ambasada shqiptare ne Romë: Çfarë po ndodh me njerëzit tanë në Itali

Përhapja e Koronavirusit në disa rajone të Italisë ka sjellë dhe reagimin e ambasadës shqiptare në Romë, e cila përmes një deklarate, ka bërë të ditur se deri më tani, asnjë...

Bernie Sanders fiton Nevadën

Globi

Bernie Sanders fiton Nevadën

 Bernie Sanders fitoi të shtunën zgjedhjet brenda partisë në garën për zyrtarizimin e kandidatit demokrat që do të garojë kundër presidentit Trump në zgjedhjet e nëntorit. Me fitoren në Nevada zoti...

EMRAT/Aksioni për “Lojërat e fatit”, gjykata jep masat e sigurisë për të arrestuarit

Aktualitet

EMRAT/Aksioni për “Lojërat e fatit”, gjykata jep masat e sigurisë për të arrestuarit

Policia e Shtetit arrestoi ditë më parë disa persona, të cilët akuzohen se kanë organizuar lojëra fati në mënyrë të paligjshme. Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masat e sigurisë për...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!