Martohet Renis Gjoka, zbulohet kur do mbahet dasma

Diel, 22 December 2019 11:58

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Renis Gjoka është i ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko kush luan”, ku ka folur si rrallëherë për jetën e tij private. Renisi tregoi se jeta e tij ka ndryshuar pas ardhjes në jetë të së bijës, Aura dhe dha lajmin e bukur se së shpejti do martohet. Renisi u shpreh se ai dhe partnerja e kanë bërë celebrimin në bashki dhe vitin tjetër do bëjnë dasmën.

 

“Në bashki jam martuar, dasmën vitin tjetër”, u shpreh Renisi.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Sport

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndeshjen e radhës kundër Polonisë, në stadiumin “Air Albania” në kryeqytet, me dy gola të mrekullueshëm të Jasir Asanit...

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

Sociale

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

“Një edukim i mirë mund të ndryshojë çdokënd. Një mësues i mirë mund të ndryshojë çdo gjë” Edhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i vitit të ri shkollor. Mijëra fëmijë...

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Aktualitet

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Pavarësisht se prej 1999-ës në tregun e sigurimeve janë futur shumë aktorë të rinj dhe dinamikat e tij kanë ndryshuar, vetëm një gjë ka mbetur konstante dhe e pandryshuar: besimi...