“Nuk kam fjetur asnjë minutë”- Koronavirusi i shkakton humbje të mëdha Madonnës, 3 miqtë e saj vdesin brenda 24 orëve nga COVID-19

Saturday, 11 Prill 2020 10:15

Madonna ka pësuar tre humbje nga koronavirusi. Bëhet fjalë për tre shokë të saj që janë ndarë nga jeta për shkak të pandemisë globale.
Këngëtarja foli hapur rreth përjetimit të këtyre sëmundjeve me anë të një video të publikuar në rrjetet sociale ndërsa qëndron në karantinë.

Në videon e çuditshme, Madonna shihet e ulur në një tavolinë në një dhomë të errët dhe shtyp në një makinë shkrimi ndërsa muzika kitare luan në sfond.

“Ne nuk mund të kemi gjithmonë ditë të mira… Nuk kam fjetur natën e kaluar, asnjë minutë dhe sot nuk isha mirë,”- tha ajo.

Ndërsa shtoi: “Masa e dhimbjes sime ishte 10 dhe kur është 10 unë vetëm duhet, dua të dal, duhet të dal nga trupi im.”
Ikona e popit foli më pas për humbjet e saj në 24 orët e fundit, që përfshinin kushëririn e saj, vëllain e rojes së saj të sigurisë dhe producentin muzikor Orlando Puerta, që punoi me shumë këngë të Madonnas.
“Sot nuk ishte një ditë e mirë,”– u shpreh këngëtarja.

Madonna raportohet se po qëndron në Londër. Javën e kaluar njoftoi se iu ishte bashkuar Bill dhe Melinda Gates në punën e tyre për të gjetur një kurë për COVID-19.

Modifikuar më Saturday, 11 Prill 2020 10:18

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U akuzua për përdhunim/ Lihet i lirë shefi i Policisë së Fushë-Arrëzit

Aktualitet

U akuzua për përdhunim/ Lihet i lirë shefi i Policisë së Fushë-Arrëzit

Shefi i stacionit të Policisë në Fushë- Arrëz, Izmir Duraku i arrestuar për përdhunim të një të miture jetime në 2015 e cila do denonconte një abuzim seksual është liruar. Në atë...

72 viktima në 24 orë/ Vijon trendi zbritës në Itali

Globi

72 viktima në 24 orë/ Vijon trendi zbritës në Itali

72 viktima nga koronavirusi jnë 24 orët e fundit. Këto janë të dhënat të publikuara pak më parë nga Mbrojtja Civile Italiane. Sa i përket rasteve të reja, sot u regjistruan edhe...

Reforma Zgjedhore/ Ish-deputetja: Rama nuk e do ndryshimin e sistemit, duhet një studim i thelluar

Politikë

Reforma Zgjedhore/ Ish-deputetja: Rama nuk e do ndryshimin e sistemit, duhet një studim i thelluar

Ish-deputetja e LSI-së Silva Caka e ftuar në Fax News foli ne lidhje me marrëveshjen për Refromën Zgjedhore, ku ndër të tjera foli edhe për ndryshimin e sistemit. Caka u shpreh...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!