Victoria Beckam festoi ditëlindjen, ja sa të ëmbël u treguan fëmijët

E mërkurë, 18 Prill 2018 18:17
Victoria Beckam Victoria Beckam

Viktoria Beckam është jo vetëm një femër me një karrierë të gjatë dhe të shkëlqyer por edhe një mama shembullore.

Dje Viktoria mbushi plot 44-vjeç dhe fëmijët e saj I bënë dhuratën më të ëmbël që mund të dëshirojë një grua.

Ato i dhuruan Viktorias kartolina të mbushura me fjalë dashurie dhe një ëmbëlsirë të bërë vetëm me fruta.

Epo Viktoria mund të bëjë xheloze çdo femër pasi ajo ka bashkëshortin dhe fëmijët më të ëmbël në botë.

v12

v 999

v 88

v 44

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...