Ja ku ndodhet këto ditë Françeska e Big Brother

E Enjte, 19 Prill 2018 11:59

Ish banorja e Big Brother po edhe modele tashmë shumë e njohur në Shqipëri, Françeska Jaçe shpesh herë tregon jetën luksoze që bën.

Modelja poston foto nëpër udhëtimet që ndërmerr nëpër vende të ndryshme të botës.

Së fundmi ajo ndodhet në Hollandë, ku edhe ka postuar shumë foto në Instagramin e saj sa sensuale aq edhe të bukura.

Mesa duket Françeska po kënaqet shumë, por akoma nuk ka vendosur t’i tregojë fansave se me kë po i kalon këto ditë të magjishme në Amsterdam.

Modifikuar më E Enjte, 19 Prill 2018 12:05

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...