Njihuni me të dashurën “bombë” të Drake (Foto)

E Enjte, 19 Prill 2018 19:08

Drake është parë kohët e fundit në shoqërinë e Lateysha Grace, edhe pse thuhet se është i lidhur me këngëtaren Raye.

Një burim ka thënë për “The Sun” se këngëtari i famshëm po “monitoron situatën me të dyja femrat”, ndërsa Lateysha u ka thënë shoqeve të saj se do ta vizitojë së shpejti reperin në Los Angeles.

Lateysha ka një vajzë 2-vjeçare me Ben Charles, por ka një muaj që nuk poston një foto me të.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bllokohet në banese 4 vjeçari zjarrfikësit me shkallë shkojnë ta nxjerrin

Aktualitet

Bllokohet në banese 4 vjeçari zjarrfikësit me shkallë shkojnë ta nxjerrin

Forcat zjarrfikëse kanë shkuar për të ndihmuar një fëmijë i cili kishte mbetur i bllokuar dhe vetëm në apartament. Fqinjët kanë alarmauar policinë dhe zjarrfikësen e Gjirokastrës për të bërë të...

Kapen 108 kg drogë në kufirin me Greqinë, shoferi ...

Aktualitet

Kapen 108 kg drogë në kufirin me Greqinë, shoferi ...

Kapen 108 kilogramë marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Policia ka ndjekur një makinë në zonën e Kallpaqit në Kakavijë, mjet i cili shtoi shpejtësinë dhe u braktis nga shoferi, i cili është...

Pedagogia fjalë therëse:“Mirupafshim Shqipëri, unë po iki”

Aktualitet

Pedagogia fjalë therëse:“Mirupafshim Shqipëri, unë po iki”

Pedagogia Silvana Begaj ka vendosur të largohet nga Shqipëria, ku përmes një mesazhi në “Facebook”, ajo i jep lamtumirën atdheut. Në shkrimin me titull “Mirupafshim Shqipëri, unë po iki”, Begaj...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!