Eni Koçi me këngë të re, ja si njofton fansat

Saturday, 21 Prill 2018 19:43
Eni Koci Eni Koci

Këngëtarja ka punuar disa projekte radhazi, të cilave ia ka bashkëngjitur edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Përmes një videoje të postuar në rrjete sociale, Eni shfaqej e stërlodhur në studio  ashtu siç nuk e kemi parë asnjëherë, duke punuar këngën e re.

Ajo ka paralajmëruar se shumë shpejt do ta lansojë këtë projekt, për të cilin ka bashkëpunuar me “United Records”.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Eni është “Edhe Sot”, ndërsa krahas muzikës njihet për format perfkete trupore. 

Modifikuar më Saturday, 21 Prill 2018 19:48

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Në 85-vjetorin e lindjes/ Luan Rama poston foton: Dhimitër Anagnosti, fisniku i madh i filmit shqiptar

Politikë

Në 85-vjetorin e lindjes/ Luan Rama poston foton: Dhimitër Anagnosti, fisniku i madh i filmit shqiptar

  Sot, regjisori Dhimitër Anagnosti mbushi 85 vjeç, duke u dekoruar nga presidenti Meta me dekoratën “Gjergj Kastiroti Skënderbeu”. Luan Rama ka postuar një foto me regjisorin e njohur, duke u shprehur...

Shehaj reagon ndaj Veliajt: Jo lali jo, nuk është media, por është Antimafia Italiane

Politikë

Shehaj reagon ndaj Veliajt: Jo lali jo, nuk është media, por është Antimafia Italiane

  Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Brisida Shehaj, ka reaguar lidhur me deklaratat e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, për çështjen e përgjimeve të Antimafias Italiane. Reagimi i Shehajt   Fundi i botës: Lali...

Kontjana Kuçi: Durrësi nuk do të jetë më i mafias dhe zuzarëve. LSI shkon besimplotë drejt fitores

Politikë

Kontjana Kuçi: Durrësi nuk do të jetë më i mafias dhe zuzarëve. LSI shkon besimplotë drejt fitores

  Kryetarja e LSI Durrës, Kontjana Kuçi, deklaron se banorët e qytetit bregdetar ndihen të zhvatur nga qeveria. Ajo rendit ndër problematikat kryesore të ngritura në takimet e përditshme me qytetarët...