×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Ish-pornostarja Mia Khalifa tregon tërheqjen nga filmat dhe kërcënimet e ISIS

Hënë, 23 Prill 2018 15:19

Ish-pornostarja, Mia Khalifa ka thënë se ajo ka marrë kërcënime me vdekje nga militantët e Shtetit Islamik, duke e detyruar që ylli filmave porno të largohej nga kjo industri.

Shkak i kërcënimeve nga Mias, ishte se ajo filmoi një skenë pornografike në filmat e saj të veshur me një hixhab.

Khalifa, e cili u rrit si katolike nga prindërit libanezë, tha se ideja për të mbajtur hixhabin erdhi nga prodhuesit e filmit.

Duke folur për Inzy Rashid and Calum MacDonald, të BBC Radio 5, ajo tha se kërcënimet me vdekje erdhën brenda një jave pasi filmi u hodh në internet.

Khalifa kaloi vetëm tre muaj duke punuar në industrinë e pornografisë para se ajo të largohej në vitin 2015.

Mia rrallë herë komunikon me gazetarë, prandaj intervistat e rralla përhapen me shpejtësi, ndërsa në këtë të fundit ajo ka zbuluar se cila ishte dhe arsyeja e largimit nga pornografia, dhe gjithçka lidhet me kërcënimet që kishte marrë nga grupi terrorist ISIS.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi