Klea Huta na prezanton me babain, ja sa ngjajnë të dy

Tuesday, 24 Prill 2018 15:34

Klea Huta është përfolur shpeshherë në media, duke qenë një nga aktoret më të bukura dhe të talentura.

Për këtë arsye aktorja, ka vendosur të jetë shumë e rezervuar për jetën e saj private.

Aq private sa edhe lidhjen e saj me Elgit Dodën e bëri të ditur për publikun shumë muaj më vonë.

Kështu ka vepruar aktorja edhe me familjen e saj, duke e mbajtur sa më të fshehur nga sytë e medias.

Por papritur Klea ka vendosur të ndajë me fansat një foto të babit të saj në moshë shumë të re, ku shkruan “ Babai im simpatik, 18 vjeç”.

Epo tani e kuptuam nga cili e ka trashëguar bukurinë Klea.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

Aktualitet

Skandali në universitete: U dhanë miliona euro për karburant e ngrohje edhe pse auditoret ishin pa studentë

  Kërkimet shkencore në Shqipëri mbeten pa fonde. Universitetet kanë dhënë miliona euro për sigurinë e godinave, karburant makinash dhe ngrohje edhe pse studentët nuk ishin në auditore. Edhe kur në auditore...