“Bllokojini ata edhe në rrjetet sociale”, Dua Lipa sqaron keqkuptimin për “Rules”

Tuesday, 24 Prill 2018 16:37

Dua Lipa, këngëtarja me origjinë shqiptare, e cila po korr sukses në mbarë botën, dhe po shijon frytet e një karriere në rritje, ka sqaruar të gjithë zërat që lidhen me këngën e saj “Rules”. Ajo është “akuzuar” se i urren meshkujt dhe se mesazhin për ta., e ka dhënë pikërisht në këngën “Rules”.

Në një intervistë për “Teen Vogue”, këngëtarja ka folur për suksesin e këngës dhe ka sqaruar keqkuptimet nga fansat.

Dua e ka kundërshtuar këtë dhe ka shtuar se kjo këngë është bërë për rregullat që duhet të ketë mes shoqeve.” – u shpreh këngëtarja.

Gjatë intervistës ajo gjithashtu ka shtuar duke qeshur edhe një rregull të ri, përveç atyre të këngës.

“Bllokojni ata edhe në rrjetet sociale.

“Rules” është një nga këngët e Dua Lipës që ka korrur sukses të jashtëzakonshëm dhe arriti të thyente rekorde në Mbretërinë e Bashkuar, Holandë, Belgjikë, Irlandë e shumë vende të tjera.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mori pjesë në marshim/ Babai i vajzës së dhunuar: Po më bëjnë shantazh, duan të më vrasin. Edi Rama foli vetëm për …

Aktualitet

Mori pjesë në marshim/ Babai i vajzës së dhunuar: Po më bëjnë shantazh, duan të më vrasin. Edi Rama foli vetëm për …

Babai i vajzës së dhunuar seksualisht nga roja i shkollës, Abaz Doku, dhe tre minorenë, ka qenë sot i pranishëm në protestën e organizuar nga shoqëria civile, kundër dhunës ndaj...

Sekuestrohen 450 kg marijuanë, arrestohen dy shqiptarë

Aktualitet

Sekuestrohen 450 kg marijuanë, arrestohen dy shqiptarë

Policia italiane ka arrestuar 4 persona mes tyre dy shqiptarë, pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Sipas mediave italiane, dy shqiptarët e arrestuar janë  Ferdinand Kekaj 35 vjeç dhe Xhuljano...

Qeveria do të marrë 650 milionë euro borxh, Kuvendi miraton eurobondin, Meta dha sot pëlqimin për hyrjen në fuqi të ligjit

Politikë

Qeveria do të marrë 650 milionë euro borxh, Kuvendi miraton eurobondin, Meta dha sot pëlqimin për hyrjen në fuqi të ligjit

Një ditë pasi Presidenti ktheu në Kuvend ligjin për eurobondin maxhoranca ka reflektuar duke bërë amendimet e nevojshme dhe ka miratuar me 85 vota pro në parlament marrjen e këtij...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!