Kush e bën Vesa Lumën xheloze?

E mërkurë, 25 Prill 2018 15:56

Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj këngëtari Big Basta, kanë disa kohë që ndodhën jashtë Shqipërisë.

Ato po jetojnë në Zelandën e Re, bashkë me djalin e tyre Liamin.

Vesa ka postuar një foto të bashkëshortit bashkë me djalin, ku duken se po kalojnë shumë mirë sëbashku.

Ajo shkruan “ pas si shum po knaqen, jelous”.

18 komente

 • Përgjigju want to order prednisone

  Original Cialis Ohne Rezept

  Hënë, 11 October 2021 12:39 komentuar nga want to order prednisone
 • Përgjigju lygiene

  Neurontine

  Premte, 08 October 2021 21:53 komentuar nga lygiene
 • Përgjigju MexHoonee

  http://buyneurontine.com/ - Neurontine

  Hënë, 04 October 2021 11:02 komentuar nga MexHoonee
 • Përgjigju Amburne

  http://prednisonebuyon.com/ - Prednisone

  Saturday, 02 October 2021 11:23 komentuar nga Amburne
 • Përgjigju Zithromax

  viagra levitra cialis apcalis regalis zenegra

  Diel, 26 September 2021 07:40 komentuar nga Zithromax
 • Përgjigju Endaria

  Priligy

  E Enjte, 23 September 2021 04:31 komentuar nga Endaria
 • Përgjigju priligy 30mg price

  Amoxicillin Tempature Rise

  Tuesday, 21 September 2021 19:43 komentuar nga priligy 30mg price
 • Përgjigju Bixbaibly

  can you buy zithromax in south america

  Tuesday, 21 September 2021 17:22 komentuar nga Bixbaibly
 • Përgjigju avaittich

  Plaquenil

  Hënë, 20 September 2021 10:26 komentuar nga avaittich
 • Përgjigju Plaquenil

  Levitra Ohne Rezept Mieten

  Diel, 19 September 2021 10:29 komentuar nga Plaquenil

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...