Ajo u "zhvesh" e para , zbuloni kush është

Premte, 27 Prill 2018 12:21

Sezoni i plazhit po afron, por shumica prej njerzve akoma nuk kanë shkuar për tu freskuar në bregdet. Por, njëra nga vajzat më të bukura të Showbizit shqiptar ka vendosur të lërë Tiranën dhe t'i drejtohet bregdetit.

Bëhet fjalë për ish-missin shqiptar, Nevina Shtylla, njëkohësisht edhe moderatore e një emisioni në Klan Tv.

 Nevina është shfaqur mjaft joshëse në një foto të hedhur në profilin e saj në Instagram. Pothuajse e ‘zhveshur’, me një kosum banje të zi që i mbulon shumë pak nga trupi i saj Nevina pozon në profil ndërsa ndodhet buzë detit.

Me sa duket për bukuroshen shqiptare, moderatore e ‘Jo vetëm modë’ në TV Klan, plazhi ka filluar, dhe ajo po bëhet gati, siç shprehet edhe në komentin e saj që shoqëron këto foto;’’Be prepared for summer..’’

Modifikuar më Premte, 27 Prill 2018 12:32

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...