×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Dafina Zeqiri thyen çdo rregull

Tuesday, 01 May 2018 19:18

Po mendoni për personazhet e showbizz-it që janë njëkohësisht shumë të talentuar edhe thyejnë çdo rregull të mundshëm?

E ku mund të na shkojë mendja më mirë se tek Dafina Zeqiri e cila është një nga vajzat më cool të showbizz-it dhe me postimet e saj në Insta na ka treguar gjithmonë nga “çmenduritë” që bën.

Në postimet e fundit në Instagram Dafina ka treguar se çfarë e pret pasi është stërvitur në palestër.

Në një kuti tobaco, këngëtarja ka treguar disa cigare me marihuanë dhe me siguri Dafi e ka mënyrën e saj për tu relaksuar pas gjithë asaj stërvitje të lodhshme.

Liri dhe frymë amerikane! Dafi me siguri po ndihet më së miri në SHBA.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...