E merr seriozisht dasmën, Princ Harry në palestër për të humbur peshë

Tuesday, 01 May 2018 20:14

Princ Harry i ka marrë shumë seriozisht përgatitjet për dasmë. Edhe pse një ish-ushtar, siç duket ai e ka lënë shumë pas dore trupin e tij. Kështu, Princ Harry ka vendosur që të fillojë palestrën. Edhe pse në fakt kanë mbetur shumë pak ditë nga dasma e tyre edhe e fejuara e tij, Meghan Markle gjithashtu iu është nënshtruar një diete për të mbajtur trupin në formë.

Sipas mediave britanike rezultatet e Princit kanë qenë befasuese pasi ai ka humbur shumë kile.        

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...