JLO tregon detajet e takimit te parë me Alex, më dërgonte...

E mërkurë, 02 May 2018 14:22

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë në një lidhje që nga pranvera e marsit të vitit të kaluar.

Dhe diva e muzikës ka folur për takimin e saj me ish-lojtarin e bejsbollit në shfaqjen e Ellen DeGeneres.

Këngëtarja tha se Alex mesazhin e parë ia kishte derguar nga tualeti duke i thënë se dukej shumë seksi.

Gjatë intervistës me Ellen, ajo u shpreh se Alex mendonte se takimi i tyre i parë nuk ishte serioz. "Ai më pyeti për të dalë për darkë dhe unë i thashë që pranoj. Më vonë më tha se nuk besonte se ky ishte një takim, pasi mendonte se isha me dikë tjetër,"-tha Jennifer.

Më pas JLo reagoi duke i thënë: "Unë nuk do të dilja me ty nëse do të isha e lidhur me dikë tjetër." Gjatë takimit, Alex ishte ngritur nga tavolina për të shkuar në tualet dhe nga atje i dërgoi mesazh Jennifer duke i thënë se ishte shumë seski. "Pra ai shkoi në banjo për të ta thënë?"-e pyeti Ellen. "Ai nuk mund të ma thonte në fytyrë sepse kishte shumë turp,"-tregoi këngëtarja.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Kronikë

Publikohen pamjet e parcelave me kanabis/ Gazetarja: Bima është në proces tharje, shumë shpejt do trafikohet drejt BE

Fenomeni i kanabizimit të vendit vazhdon të jetë prezent në territorin shqiptar. Mbrëmjen e sotme emisioni “Në shënjestër”, në News24, ka publikuar pamje nga një kapanon, ku kultivohet dhe thahet...

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

Politikë

Ndoka: Rama ka shumë frikë Berishën, Basha pa marrë divorcin u martua me Edin

  Ish-kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa komentoi deklaratën e Sali Berishës se ky i fundit do të garojë për të qenë sërish në krye të PD-së, pohoi se kryeministri...

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

Politikë

Ironia e Manjanit: Pesë dështimet e Bashës! Trupi i tij u bë autostradë...

  Nga Ylli Manjani 1. Do kufizonte mandatin e kryeministrit. Jo më shumë se 2 mandate. Por nuk kufizon dot mandatin e vet në parti. Ka hyrë tek i treti pasi humbi...