Martesa e princit Harry dhe Meghan Markle ka regjistruar një numër rekord postimesh në Twitter, prej më shumë se 6,6…
Çifti Harry-Meghan me 19 maj do të kurorëzojnë dashurinë e tyre dhe si çdo të sapomartuar edhe ata do të…
Artistja 27-vjeçcare Sand van Roy ka denoncuar regjisori francez Luc Besson për përdhunim.   Ajo ka treguar përpara policisë që…
Fustani i nusërisë i Meghan Markle është stiluar nga Claire Waight Keller. Pas muajsh spekulime dhe thashethemesh Pallati Kensington tregoi…
Ambasadorja e markës “Puma”, Selena Gomez kishte veshur atletet e linjës së re “Defy” të markës sportive të Gjermanisë, e…
Stephanie Adams, 47 vjeç, ish modele e Playboy dhe djali i saj Vincent, 7 vjeçar, u gjetën të vdekur pasi…
Dasma mbretërore mes Princ Harry-t dhe Meghan Markle ka marrë të gjithë vëmnedjen e botës ditën e sotme, teksa po…
Rigels Rajku, i njohur ndryshe si Noizy, është një prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë. Këngët e tij kthehen gjithmonë…
The Weeknd shkroi një album për Selena Gomez të cilin fansat kurrë nuk do ta dëgjojnë. Këngëtari 28-vjeçar zbuloi se…
Reperi i famshëm amerikan, Sean “Diddy” Combs, i njohur më parë edhe si Puff Daddy dhe P Diddy, ka blerë…
Kendall Jenner është përfshirë në një aksident automobilistik, gjatë qëndrimit të saj në Kanë për Festivalin e Filmit. Sipas mediave…
Duket sikur fundi i shtatzënisë së këngëtares Xhensila Myrtezaj erdhi shpejt por në fakt nuk është kështu. Jemi ne që…

Lajmet e fundit

Nuk është vetëm Braithwaite, ja lojtarët që kanë dështuar gjatë prezantimit me klubin e ri

Sport

Nuk është vetëm Braithwaite, ja lojtarët që kanë dështuar gjatë prezantimit me klubin e ri

Martin Braithwaite nuk ishte lojtari i vetëm që ka patur një prezantim të keq me klubin e ri. Futbollisti danez gjatë prezantimit që bëri në Camp Nou u përpoq të bënte disa...

'Mbro Teatrin, firmos dhe ti!' Nis peticioni në hyrje të godinës historike

Aktualitet

'Mbro Teatrin, firmos dhe ti!' Nis peticioni në hyrje të godinës historike

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka çelur sot, mbledhjen e firmave nga qyetarët për mbrojtjen e godinës së Teatrit Kombëtar dhe firmat mblidhen pikërisht në hyrje të saj  “Firmos edhe ti!”...

Ronaldo në prag të ndeshjes së 1000-të në karrierë

Sport

Ronaldo në prag të ndeshjes së 1000-të në karrierë

Juventus luan ditën e sotme ndaj Spal në transfertë, ndeshje e vlefshme për javën e 25-të në Serie-A. Ndeshje e lehtë në letër, por bardhezinjëve nuk u lejohet asnjë gabim pasi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!