Jemi mësuar ta shikojmë si një super femër ku edhe pas lindjes, na ka treguar se vazhdon akoma të ruajë…
Një djalë 26-vjeçar është arrestuar ditën e kaluar pasi ka hyrë me forcë në rezidencën e Rihanna-s duke prishur sistemin…
Aktorja e famshme Kristen Stewart është shfaqur shumë e lodhur në tapetin e kuq të Kanës.Stewart erdhi në festivalin e…
Nuk është çudi që Bleonën ta shohim mjaft provokuese dhe pothuaj pa rroba në daljet e saj të rëndësishme për…
Dasmat kushtojnë, por kur bëhet fjalë për një dasmë mbretërore shpenzimet arrijnë në nivele të tjera. Ekspertët britanikë kanë bërë…
Carla Bruni ka marrë pjesë në galanë për bamirësi Fashion For Relief, e organizuar në Cannes nga Naomi Campbell. Në…
Duket se për Françeska Jacën jeta private po shkon më së miri. Edhe pse kohët e fundit u aludua për…
Babai i Meghan Markle, Thomas Markle, ka bashkëpunuar në fshehtësi me një paparac britanik për të realizuar disa shkrepje të…
Danjeli dhe Fotini ishin dy personazhet të cilët triumfuan në “Big Brother Albania: Love Edition”. Ata u njohën madje thyen…
Aktori i famshëm i “Deadpool” në një intervistë të dhënë së fundmi për emisionin e Lorraine ka pranuar për herë…
Ende nuk ka përfunduar drama mes Brad Pitt, Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston. Burime pranë aktores së famshme kanë konfirmuar…
Wiz Khalifa deklaroi se është plotësisht dakord me luftëtarin Jay Glazer, që ai është shumë i mirë për të marrë…

Lajmet e fundit

FOTO/ Thaçi selfie me Ramën: Me Edin si çdoherë, pa protokoll...

Politikë

FOTO/ Thaçi selfie me Ramën: Me Edin si çdoherë, pa protokoll...

Gjatë vizitës së tij në Tiranë, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi është takuar edhe me kryeministrin Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit në Prishtinë shkruan se takimi...

Gjykata e Apelit kthen në detyrë anëtarin e KPA-së, Luan Daci

Aktualitet

Gjykata e Apelit kthen në detyrë anëtarin e KPA-së, Luan Daci

Gjykata e Posaçme e Apelit kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar vendosi të ndryshojë vendimin e Gjykatës Kundër Korrupsionit dhe Krimit dhe ta rikthejë në detyrë anëtarin e KPA, Luan...

Pas drejtoreshës së Kufirit, arrestohet edhe motra e saj

Aktualitet

Pas drejtoreshës së Kufirit, arrestohet edhe motra e saj

Vazhdojnë arrestimet për grupin e përfshirë në trafikun e emigrantëve nga vendet e Lindjes në Shqipëri, për të vijuar në shtetet e Bashkimit Europian Në kuadër të operacionit “Toka e premtuar”...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!