×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Duket se për Françeska Jacën jeta private po shkon më së miri. Edhe pse kohët e fundit u aludua për…
Babai i Meghan Markle, Thomas Markle, ka bashkëpunuar në fshehtësi me një paparac britanik për të realizuar disa shkrepje të…
Danjeli dhe Fotini ishin dy personazhet të cilët triumfuan në “Big Brother Albania: Love Edition”. Ata u njohën madje thyen…
Aktori i famshëm i “Deadpool” në një intervistë të dhënë së fundmi për emisionin e Lorraine ka pranuar për herë…
Ende nuk ka përfunduar drama mes Brad Pitt, Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston. Burime pranë aktores së famshme kanë konfirmuar…
Wiz Khalifa deklaroi se është plotësisht dakord me luftëtarin Jay Glazer, që ai është shumë i mirë për të marrë…
Ajo është nëna krenare e tre fëmijëve.Ditën e kaluar, Kim Kardashian u ndje mamaja më fatlume në botë ndërsa festoi…
Një ish-komando britanik ka lënë ushtrinë për të nisur një karrierë të re si aktor filmash pornografikë. Deri këtu gjithçka…
Enca Haxhiaj po korr sukses të madh çdo ditë e më shumë. Edhe kur bie në qetësi, Enca falë postimeve…
Chelsea i saj nuk shkëlqeu në këtë sezon dhe sezonin e ardhshëm nuk do të jetë pjesë e Ligës së…
Këngëtari i njohur John Legend ka bërë një urim të ndjerë për bashkëshorten ën ditën e nënës, me të cilën…
Aktorja e njohur amerikane e serialit ‘’ Shtëpiake të dëshpëruara” Eva Lonogria festoon përherë të parë ditën e nënës, pasi…

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...